Aktualności

XXII Festiwal Nauki, Techniki i Sztuki w Łodzi

 

Zapraszamy do udziału w XXII Festiwalu Nauki, Techniki i Sztuki w Łodzi, który odbędzie się 17-24 kwietnia 2023 r. (główny termin). Wiele wydarzeń zorganizowanych zostanie również wcześniej oraz w terminach późniejszych - do końca tego roku.

Po raz kolejny, we współpracy z łódzkimi uczelniami oraz wieloma innymi instytucjami nauki i kultury, przygotowaliśmy kilkaset festiwalowych wydarzeń, m.in. warsztaty, pokazy, wykłady, wycieczki, konkursy.

Wszystkie festiwalowe imprezy są BEZPŁATNE, ale niektóre wymagają wcześniejszego zgłoszenia u organizatorów (kontakty podane są w opisach poszczególnych imprez).

Szczegółowe informacje znajdą Państwo w programie Festiwalu na stronie internetowej www.festiwal.lodz.pl.

UWAGA: Wydarzenia w programie wyświetlają się w kolejności chronologicznej. Program jest na bieżąco uzupełniany o kolejne festiwalowe imprezy.

Nowe wydarzenia odszukać można filtrując program według numerów imprez.

W weekend 22-23 kwietnia odbędzie się festyn nauki w namiocie na rynku Manufaktury. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w interaktywnych pokazach i eksperymentach.

Jeśli potrzebują Państwo dodatkowych informacji prosimy o kontakt z Biurem Festiwalu (tel. 42 6655459, tel. 661 626 200;  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

 

Biuro ŁTN

 

 

 

 

 

Drukuj